MMO hry

World of Tanks

World of Tanks je týmová online hra pro více hráčů, věnovaná tankovým bitvám první poloviny 20. století. Zapojte se do epických tankových střetnutí a společně s dalšími ocelovými kovboji, bok po boku, ovládnětě tankový svět!

Forge of Empires

Strategická online multiplayerová hra, kterou vyvinula německá společnost InnoGames. Jejím cílem je projít veškerá období vývoje lidské civilizace od doby kamenné přes dobu železnou, středověk a moderní dějiny až do daleké budoucnosti.

Grepolis

Grepolis je strategická online multiplayerová počítačová hra, kterou vyvinula německá společnost InnoGames. Hráč jde po stopách hrdinů ve starověkém Řecku, buduje své město, armádu a loďstvo. Na cestě za slávou a mocností ale musí brát ohledy na bohy.

Elvenar

Free to play online browser hra. Vybuduj své vlastní magické město v online budovatelské hře Elvenar, vyber si mezi elfy a lidmi a objev kouzelný svět.

Vikings

MMO strategie vytvořená a vydaná firmou Plarium. Hra je free to play.

Cuisine Royale CPP

Cuisine Royale je další trhlá jídelní variace na žánr battle royale, v níž zastává pánvička a další kuchyňské náčiní hlavní roli. Z parodie na PUBG se stala samostatná hra, která nedávno vyšla na Steamu. Bezplatné a férové loot boxy, na rozdíl od řady jiných her.

MMO jsou hry, které hrajete na jiném serveru s dalšími hráči po celém světě.